czym są igrzyska bohaterów?

Poznaj organizatorów Igrzysk Bohaterów

Za Igrzyskami Bohaterów stoją doświadczeni organizatorzy biegów – Portal Biegów Górskich oraz B4SPORT. Przez lata działają w środowisku organizacji biegów górskich i nadszedł czas, aby połączyć siły, tworząc unikalną alternatywę dla tradycyjnych zawodów biegowych.

Igrzyska Bohaterów dają możliwość uczestniczenia w wirtualnych wydarzeniach biegowych o charakterze motywacyjno-edukacyjnym. Zależnie od wydarzenia do udziału zapraszamy biegaczy, rowerzystów, rolkarzy, miłośników nordic walking – zarówno dorosłych, jak i dzieci!

Dla całych rodzin i grup znajomych przewidujemy zniżki grupowe – napisz do nas, by uzyskać więcej szczegółów.

czy wiesz, czym wyróżniają się nasze biegi wirtualne?

Igrzyska Bohaterów to marka sportowych wyzwań wirtualnych, która stawia na odwzorowanie sportowych emocji towarzyszących biegaczom, miłośnikom nordic walking i rowerzystom  podczas tradycyjnych zawodów sportowych.

Podczas wyzwań zaowdnik jest motywowany i wie, że nie biegnie sam, stoi za nim cała społeczność sportowa Igrzysk Bohaterów.

W biegach wirtualnych, rowerowych rajdach wirtualnych czy wirtualnym nordic walking uczestnicy otrzymują możliwość rywalizacji, walki o miejsce w klasyfikacji, cenne nagrody i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi sportowcami.

Aby uczestnik dostał medal musi osiągnąć zakładany cel. Doświadczeni zawodnicy wybierają cel, który sprosta ich satysfakcjonuje – 1000 km czy 20km. Igrzyska Bohaterów to zabawa dla każdego!

Wybrane zakończone wyzwania

Medal za bieg wirtualny historyczny - 100 km na 100-lecie Bitwy Warszawskiej
Medal za historyczny bieg wirtualny - Dla Niepodległej
Medal za wirtualne wyzwanie historyczne- Odsiecz Wiedeńska
Medal za wyzwanie wirtualne - Bike Winter Ultra Challenge