Rodzaje wyzwań wirtualnych

Jakie są rodzaje wyzwań wirtualnych w Igrzyskach Bohaterów?

Nasze biegi wirtualne i rajdy rowerowe dzielą się na 4 główne serie. Znajdziesz u nas wydarzenia rowerowe, biegowe, dedykowane miłośnikom nordic walking i górskich wędrówek. Dzięki temu wiemy, jak trafić do gustu i potrzeb odbiorców.

Sekcja historyczna

Rywalizacja sportowa to nie tylko endorfiny, ale także wiedza historyczna na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszych unikalnych wyzwaniach z cyklu „Śladami Oręża Polskiego”, które nie tylko mają na celu motywować do aktywności fizycznej, ale także edukować. Przybliżymy Ci najważniejsze wydarzenia z dziejów Polski w formie atrakcyjnych newsletterów i quizów.

Wyzwania dla biegaczy, nordic walking i rowerzystów

biegacze podczas zawodów sportowych
rowerzysta patrzący przed siebie w górach

Sekcja krajoznawcza

Czy wiesz, że w Polsce mamy aż 23 parki narodowe? To imponujący wynik – szczególnie dla miłośników wędrówek, jazdy na rolkach czy jazdy rowerem. Dlatego chcemy przybliżyć Ci najpiękniejsze miejsca w kraju, oferując krajoznawcze wyzwanie wirtualne „Szlakiem polskich parków narodowych”. Podążaj ich szlakiem z dowolnego miejsca, w którym aktualnie przebywasz.

Wyzwania dla biegaczy, nordic walking i rowerzystów

Sekcja Rowerowa

Czy są wśród nas osoby zakręcone na punkcie dwóch kółek? W ostatnich czasach rower robi prawdziwą furorę. Z myślą o wszystkich cyklistach organizujemy unikalne długodystansowe wyzwania rowerowe, które polegają na pokonaniu głównych tras rowerowych w Polsce. Kręć kilometry tak, jak lubisz i podbijaj kraj – wirtualnie!

Wyzwania dla rowerzystów

trzech rowerzystów w trakcie wycieczki rowerowej
dwie kobiety wędrujące z plecakami po górach

Sekcja górska

Polska ma wiele do zaoferowania i pragniemy pokazać wszystkim, w jak pięknym kraju żyjemy. Dołącz do wyzwań, które mają na celu promocję polskiej turystyki. Wędruj po górach, odkrywaj najbardziej imponujące szlaki i zdobywaj wyjątkowe nagrody, które będą motywować Cię do jeszcze większych i bardziej spektakularnych osiągnięć.

Wyzwania dla biegaczy i nordic walking

Dołącz do naszych wyzwań wirtualnych! 

Biegi wirtualne i rajdy znajdziesz w zakładce Kalendarium